Академия 15 Септември 2023

Лудогорец U14 отстрани Дунав (Русе) за Купата на БФС

Лудогорец U14 победи с 5:0 Дунав (Русе) в мач от зоналните баражи на турнира за Купата на БФС. Двата тима играха на неутрален терен в с. Климент....

"Орлетата" откриха в 8-та минута чрез Денислав Димитров. В 36-та минута Виктор Максимов удвои. В последната за редовното време на първата част 40-та минута Александър Александров бе точен за 3:0. При този резултат завърши първата част.

След подновяването на играта Алексъндър Александров направи 4:0 в 54-та минута с второто си попадение в срещата. Крайното 5:0 оформи Илия Димитров в 80-та минута.

Не оставихме съмнение кой е по-добрият отбор, доминирахме изцяло и заслужено продължаваме напред. Очакваме следващия съперник, коментира след края на срещата старши треньорът Емилиян Петров.