Академия 25 Март 2023

Лудогорец U14 спечели с 4:0 срещу Светкавица в Търговище

Лудогорец U14 спечели с категоричното 4:0 гостуването си на Светкавица в Търговище. Двубоят бе от програмата на XII кръг в първенството на зона...

Лудогорец U14 спечели с категоричното 4:0 гостуването си на Светкавица в Търговище.  Двубоят бе от програмата на XII кръг в първенството на зона Варна.

Резултатът откри Тимур Мустафа в 9-та минута, след като Георги Петров проби по фланга и го намери на границата на малкото наказателно поле. В 14-та минута Виктор Иванов удвои с глава, като завърши центриране на Джем Андонов. В 22-та минута Ястиян Георгиев даде хубав пас зад отбраната, а Тодор Тодоров отбеляза за 3:0. Така завърши първото полувреме.

След подновяването на играта Виктор Иванов оформи крайното 4:0 в последната 70-та минута на редовното време. Централният защитник напредна и с шут от около 30 метра заби топката под напречната греда.

Доволен съм от показаното през първото полувреме, когато играхме бързо и комбинативно. Не съм доволен от играта през второто полувреме, когато динамиката в играта ни се загуби. Искам момчетата да се представят по най-добрия начин във всеки един момент, независимо от резултата, коментира старши треньорът Милен Маринов след края на срещата.