Академия 20 Ноември 2022

Лудогорец U17 отнесе с 6:0 Спартак във Варна

Лудогорец U17 отнесе с 6:0 Спартак във Варна в мач от XIV кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години. Срещата се игра в Морската...

Лудогорец U17 отнесе с 6:0 Спартак във Варна в мач от XIV кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години. Срещата се игра в Морската столица. Отличи се Константин Димитров, който заби хеттрик.

Талантите на Шампионите откриха в 8-та минута чрез Константин Димитров. Отново той удвои преднината в 12-та минута. В 39-та минута Румен Павлов направи преднината класическа, след центриране от корнер. Константин Димитров оформи своя хеттрик в 42-та минута за 4:0. Минута преди края на редовното време на първата част Кристиян Николов вкара за 5:0.

След подновяването на играта "орлите" бяха точни още веднъж - в 76-та минута. С втория си гол в двубоя  за крайното 6:0 се отчете Кристиян Николов.

През цялото време контролирахме игровите действия, бяхме по-добрият отбор и заслужено спечелихме с такъв категоричен резултат, коментира след края на срещата старши треньорът Емилиян Петров.