Академия 31 Юли 2022

Лудогорец III спечели с 4:2 срещу дубъла на Етър

Лудогорец III спечели с 4:2 контролата си срещу втория отбор на Етър Велико Търново. Мачът се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли"....

През първото полувреме на терена излязоха момчетата, които дават заявка за титулярните места в единайсеторката на Захари Сираков. Те се представиха добре и до почивката водеха с 3:0. Точни бяха Петър Кирев, Димитър Иванов и Тончо Георгиев.

В началото на втората част разградчани направиха 4:0. Точен от дузпа беше вратарят Умут Хабил. До края на срещата гостите успяха да върнат два гола.

През първото полувреме играхме добре, владеехме инициативата, създавахе положения и показахме добри неща в атака. След смените синхрона в действията ни се наруши и закономерно получихме два гола. Като цяло съм доволен от представянето ни, коментира старши треньорът Захари Сираков след контролата.