Академия 28 Юли 2022

Поредна победа на Лудогорец U16 в "Албена"

Четвърта поредна победа записа Лудогорец U16 на международния юношески турнир в "Албена". Момчетата на Димчо Ненов разгромиха с 8:0 румънския CSS...

Четвърта поредна победа записа Лудогорец U16 на международния юношески турнир в "Албена".  Момчетата на Димчо Ненов разгромиха с 8:0 румънския CSS Targovishte.

"Орлите" вкараха по четири гола в двете полувремена. През първото Наско Янев се разписа два пъти, а по веднъж бяха точни Кристиян Манушев и Исмет Хасан от дузпа. През второто две попадения отбеляза Георги Пенев, а по едно добавиха Денислав Хасанов и Даниел Петков.

Спечелихме категорично надпреварата в нашата група с пълен актив от точки. Доволни сме, надяваме се да победим и на финала, за да триумфираме като крайни победители, коментира старши треньорът Димчо Ненов след успеха.

Утре талантите на Шампионите ще играят за първото място с варненския Фратрия, който е победителят в другата група на турнира.