Академия 16 Юли 2022

Лудогорец U15 разби с 9:0 връстниците си от Етър в контрола

Лудогорец U15 завърши подготвителния си лагер в Трявна с разгромна победа с 9:0 над връстниците си от Етър (Велико Търново), които през сезон 2022/2023...

Лудогорец U15 завърши подготвителния си лагер в Трявна с разгромна победа с 9:0 над връстниците си от Етър (Велико Търново), които през сезон 2022/2023 също ще играят в Елитната юношеска група до 15 години.

Резултатът бе открит в 7-та минута. Точен с удар от дстанция бе Калоян Божков. Максим Минков удвои в 23-та минута, а шест минути по-късно Димитър Мрънков се разписа за класическото 3:0. До почивката падна още едно попадение и то бе дело на Боян Иванов в 31-та минута.

През втората част с втория си гол в двубоя Калоян Божков направи 5:0 в 39-та минута. Две минути по-късно с глава Димитър Мрънков се разписа за втори път и разградчани поведоха с 6:0. Йоан Анастасов вкара за 7:0 в 51-та минута, а в 63-та Максим Минков реализира за 8:0, като стана третият играч в зелено с две попадения. В 69-та минута Владимир Петков оформи крайното 9:0.

Доволни сме от лагера в Трявна. Тренирахме двуразово всеки ден, а момчетата се стараха много и се влагаха в заниманията. Условията бяха перфектни и можем само да благодарим на домакините. Що се отнася до контролата - резултатът говори достатъчно сам по себе си. Имахме тотално превъзходство и създадохме още много положения, които не успяхме да реализираме. Има обаче елементи, по които трябва да продължим да работим и да се подобряваме, коментира след края на мача старши треньорът Росен Маринов.