Академия 28 Май 2022

Лудогорец U14 II разби със 7:0 Дунав (Сливо поле)

Лудогорец U14 II разби със 7:0 Сливо поле в мач от първенството на зона Русе, игран на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". Отличи се...

Лудогорец U14 II разби със 7:0 Дунав (Сливо поле) в мач от XX кръг на първенството в зона Русе, игран на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". Отличи се Даниел Петков, който отбеляза пет гола.

Дани оформи постижението си още през първото полувреме. Георги Божилов добави едно попадение и разградчани се оттеглиха за почивка при резултат 6:0.

През второто полувреме Деан Ангелов даде шанс на момчета, които по-рядко попадат в титулярния състав. Георги Илиев бе стрелецът, оформил крайното 7:0.

Доволен съм от представянето на момчетата. Резултатът можеше да е далеч по-изразителен, но това в случая не е най-важното. Момчетата играха с настроение и определено се забавляваха на терена, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Деан Ангелов.

U14: Лудогорец II - Дунав (Сливо поле) 7:0