Академия 14 Май 2022

Лудогорец U17 загуби с 0:1 от Черно море

Лудогорец U17 загуби с 0:1 от Черно море във Варна. Двата отбора премериха сили в мач от XXVII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17...

Лудогорец U17 загуби с 0:1 от Черно море във Варна. Двата отбора премериха сили в мач от XXVII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години.

Разградчани владееха повече топката и имаха териториално превъзходство през по-голямата част от срещата. Това обаче не доведе до чисти голови ситуации пред вратата на съперника. Домакините се възползваха от грешка на "орлите" при изнасянето на топката в 60-та минута и отбелязаха единственото попадение в двубоя, оказало се с цената на трите точки.

Смятам, че бяхме по-активният и по-добрият отбор на терена. За жалост допуснахме попадение след наши грешки. Започна се от неточен пас, а след това на два пъти бранителите не се намесиха по най-добрия начин. След попадението играта ни се накъса, загубихме ритъм и не успяхме да се върнем в мача. До края на първенството има три кръга и все още всичко зависи от нас самите, коментира старши треньорът Емил Георгиев след последния съдийски сигнал.