Академия 9 Април 2022

Лудогорец U14 II победи с 5:1 Дунав (Сливо поле)

Лудогорец U14 II победи с 5:1 Дунав (Сливо поле). "Орлетата" гостуваха за мача от XIII кръг на първенството в зона Русе. Първото полувреме завърши при...

Лудогорец U14 II победи с 5:1 Дунав (Сливо поле). "Орлетата" гостуваха за мача от XIII кръг на първенството в зона Русе. Първото полувреме завърши при резултат 4:0.

До почивката точни бяха Георги Илиев, Даниел Петков, Станимир Николов и Атакан Мердан.

През второто полувреме Георги Илиев направи 5:0 с второто си попадение в срещата. Съперникът стигна до почетно попадение петнайсет минути преди края на редовното време на мача.

Решихме срещата още през първото полувреме. През второто намалихме темпото. Владеехме инициативата през целия мач и вкарахме хубави голове, коментира старши треньорът Деан Ангелов след последния съдийски сигнал.