Интервю 17 Април 2021

Тодор Живондов: Статичните положения решиха мача с Янтра (Габрово)

Тодор Живондов анализира пред клубната телевизия победата над Янтра (Габрово) с 3:0 в четвъртък. Мачът от XXVII кръг на първенството във Втора лига...

Тодор Живондов анализира пред клубната телевизия победата над Янтра (Габрово) с 3:0 в четвъртък. Мачът от XXVII кръг на първенството във Втора лига се игра на стадион „Гнездо на орли“.

Имахме търпението да изчакачаме нашите моменти в тази среща. Постигнахме победата с 3:0 благодарение на статичните положения. От началото на годината работим върху тях, а сега най-после ни се получи. Да отбележим след статично положение не се беше случвало от мача с Миньор Перник, който бе още в първия кръг. Другото положително бе, че показахме компактност, изключителна дисциплина в защита и пълно себераздаване. Не ми хареса, че имахме много малко ситуации в атака. Ще работим върху това, за да може в следващия мач със Септември в Симитли да имаме повече възможности пред вратата на съперника, както е било винаги. Радвам се, че сме на третото място в класирането и много ми се иска да го задържим до края на първенството.

Какво още каза Живондов можете да разберете от прикачения видео репортаж.