Репортаж 3 Февруари 2024

Дубълът на Лудогорец с убедителен успех 6:2 срещу Локомотив (Горна Оряховица)

Дубълът на Лудогорец постигна убедителен успех 6:2 срещу Локомотив (Горна Оряховица). Контролната среща бе четвърта поред от началото на зимната...

Дубълът на Лудогорец постигна убедителен успех 6:2 срещу Локомотив (Горна Оряховица), който е лидер в шампионата на Северозападната Трета лига. Контролната среща бе четвърта поред от началото на зимната подготовка на „орлите“. Проверката между двата тима се състоя на един от терените в комплекса „Гнездо на орли“.

Първото полувреме завърши при резултат 3:1 в полза на Лудогорец II. Точен за своя тим бе Росен Иванов. С две попадения се разписа Бранимир Костадинов.

Единственият гол за Локомотив през първата част на срещата дойде след точно изпълнение от бялата точка.

След подновяването на играта Константин Димитров оплете топката в мрежата на Локомотив. Димитър Иванов пропусна да увеличи резултата за Лудогорец II, след като изпълнението му на наказателния удар мина над вратата. Йоан Йорданов увеличи преднината на „зелените“ с още два гола, оформяйки крайният резултат 6:2.

Много съм доволен от видяното на терена и показаното от момчетата, започват да свикват с изисквания на треньорския щаб. Получи се добър мач срещу добър противник, коментира старши треньорът Захари Сираков.

В последната си контрола от зимната подготовка Лудогорец II  предстои да се изправи срещу Янтра (Габрово).

Лудогорец II - Локомотив (Горна Оряховица) 6:2