Репортаж 15 Май 2022

Лудогорец II с категорично 4:0 над Септември (Симитли)

Лудогорец II спечели с категоричното 4:0 мача си със Септември (Симитли) от XXXVII кръг на първенството във Втора лига. Двубоят се игра на стадион...

Лудогорец II спечели с категоричното 4:0 мача си със Септември (Симитли) от XXXVII кръг на първенството във Втора лига. Двубоят се игра на стадион "Гнездо на орли". Като титуляр за втория отбор на Шампионите излезе Шакил Пинас.

Момчетата на Тодор Живондов откриха в 4-та минута. Голът отбеляза Цветослав Петров. В 32-та минута Владислав Найденов удвои преднината на разградчани. При този резултат завърши първото полувреме.

Преднината стана класическа в 77-та минута. Попадението реализира Петър Караангелов. Крайното 4:0 оформи Шакил Пинас в 88-та минута, след като изпълни добре пряк свободен удар.

Радващо е, че и в края на първенството успяваме да запазим концентрацията си на ниво. Отново имаше доста позитиви в действията ни във фаза атака, но този път бяхме стабилни и в отбрана, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Тодор Живондов.

ЛУДОГОРЕЦ  II - СЕПТЕМВРИ (СИМИТЛИ) 4:0

1:0 Цветослав Петров (4)

2:0 Владислав Найденов (32)

3:0 Петър Караангелов (77)

4:0 Шакил Пинас (88)

Лудогорец II: Владимир Русанов, Александър Ганчев, Бранимир Костадинов, Велислав Минков, Владислав Найденов, Илкер Будинов, Петър Георгиев, Петър Караангелов, Хюсеин Кельовлуев, Цветослав Петров, Шакил Пинас

Септември (Симитли): Антонио Моси, Димитър Митев, Слави Косов, Петър Кепов, Кристиян Михайлов, Тодор Траянов, Христо Младенов, Неджиб Чибоут, Да Силва, Емил Петров, Георги Божилов

Лудогорец II - Септември (Симитли) 4:0