Академия 18 Март 2018

Лудогорец U17 победи Пирин в Благоевград с 3:1

Лудогорец U17 постигна убедителна победа като гост над Пирин (Благоевград) с 3:1. В герой на мача се превърна халфът Петър Караангелов, който...

Лудогорец U17 постигна убедителна победа като гост над Пирин (Благоевград) с 3:1. В герой на мача се превърна халфът Петър Караангелов, който реализира два гола.

Момчетата на Петър Пенчев успяха да открият резултата още в 2-ата минута, като попадението отбеляза Георги Бабалиев. Този резултат се запази до края на първото полувреме.

През второто "орлите" нямаха проблеми да развият успеха си и да стигнат до класическа преднина. Караангелов порази целта в 62-ата и 68-ата минута. Конфортната разлика доведе до известно отпускане в редиците на разградчани и пет минути преди края домакините успяха да вкарат гол, за да направят загубата си по-почетна.

Срещу Пирин (Благоевград) Лудогорец U17 игра в състав: Владимир Русанов, Никола Ганчев, Александър Ганчев, Алекс Луканов, Димитър Жеков, Петър Караангелов, Велислав Минков, Кирил Янакиев, Преслав Петков, Георги Бабалиев, Владислав Найденов (Антониян Харалампиев, Йордан Статев, Николай Георгиев, Пламен Стоянов).