Репортаж 29 Май 2016

Лудогорец II загуби от Добруджа в Разград

Лудогорец II завърши със загуба първенството на „Б“ група. Момчетата на Галин Иванов и Тодор Живондов паднаха с 1:2 от Добруджа в Разград. Добричлии...

Лудогорец II завърши със загуба първенството на „Б“ група. Момчетата на Галин Иванов и Тодор Живондов паднаха с 1:2 от Добруджа в Разград. Добричлии изригнаха за 120 секунди и в 18-ата и 19-ата минути поведоха с 2:0 след попадения на Минков и Ничев. В 41-ата минута малките „орлите“ все пак върнаха едно попадение, което бе дело на Томас Цвятков.
През втората част тимът на Галин Иванов и Тодор Живондов стоеше по-добре на терена, но така и не успя да стигне до изравнително попадение. Важно е да се отбележи, че Лудогорец II игра с много юноши.

ЛУДОГОРЕЦ II – ДОБРУДЖА 1:2
0:1 Минков 18
0:2 Ничев 19
1:2 Цвятков 41

ЛУДОГОРЕЦ II: Наумов, Михайлов, Пр. М. Петров, Григоров, Младенов, Стойнов, Ант. Георгиев, Юнуз, Любомиров, Карамфилов (57 - Карачоров), Цвятков (80 – Юсуфов)

ДОБРУДЖА: Банков (58 - Златев), Йовчев, Айтов, Купенов, Граматиков (70 - Сталев), Ничев, Кр. Димитров, Минков, П. Казаков, Т. Георгиев (65 - Ал. Попов), Хр. Казаков

СТАДИОН „ЛУДОГОРЕЦ АРЕНА“, 150 зрители, СЪДИЯ – Йото Гарабедов, ПОМЩНИЦИ – Ст. Станев и П. Пл. Ванков, ЖЪЛТИ КАРТОНИ – Цвятков (Лудогорец II), Кр. Димитров (Добруджа)