Репортаж 25 Април 2016

Лудогорец 2 губи 1:3 от Ботев в Гълъбово

Лудогорец 2 загуби с 1:3 гостуването си на Ботев (Гълъбово) в мач от XXV кръг на „Б“ група. Пламен Коларов откри за домакините в 13-ата минута....

Лудогорец 2 загуби с 1:3 гостуването си на Ботев (Гълъбово) в мач от XXV кръг на „Б“ група. Пламен Коларов откри за домакините в 13-ата минута. Момчетата на Галин Иванов и Тодор Живондов стигнаха до 1:1 в 56-ата минута. Разписа се Янаки Смирнов. Евтимов отбеляза втори гол за Ботев в 74-ата минута, а крайното 3:1 оформи Александров в добавеното време на срещата.

Домакините играха 40 минути с човек по-малко след червен картон на Енчев.

За Лудогорец 2 участие взеха петима играчи от първия отбор – Върджил Мисиджан, Браян Ангуло, Витиня, Цветелин Чунчуков и Георги Аргилашки.

Съставът на Лудогорец 2: Аргилашки, Карамфилов, Григоров, Пр. Миленов Петров, Витиня, Димитров, Ангуло, Василев, Мисиджан, Смирнов, Чунчуков (Ковачев, Кирилов, Любомиров)

Ботев (Гълъбово) - Лудогорец II 3:1 | XXVIII кръг