Академия 21 Април 2016

Лудогорец с равен и загуба за Купата на БФС

Лудогорец записа равен и загуба в първите полуфинални мачове срещу Левски за Купата на БФС, които се играха в четвъртък в Разград. В първия двубой...

В първия двубой сутринта набор 2000 с треньор Радослав Комитов изпусна „сините“. Срещата завърши 1:1. Талантите от футболната академия на шампионите имаха много положения, но отбелязаха само едно попадение чрез Кристиян Кънчев в 58-ата минута. Малко по-рано „сините“ поведоха след неразбирателство в защитата на Лудогорец в единствената си ситуация пред вратаря Дамянов.

Във втората среща набор 2002 с треньор Емил Георгиев загуби с 0:1 от Левски, въпреки че имаше няколко изгодни положнеия за гол.

Реваншите на двата мача са на 28 април в София.