Академия 20 Април 2016

Лудогорец U18 губи 0:2 за Купата на БФС

Лудогорец U18 загуби с 0:2 от Литекс в първи полуфинал за Купата на БФС. Реваншът е след една седмица в Ловеч. През първото полувреме отборът, воден...

През първото полувреме отборът, воден от Петър Пенчев, нямаше много положения. След почивката талантите от академията на шампионите създадоха някои ситуации пред противниковата врата, но до гол така и не се стигна.

Вкараха ни с първия удар. Второто попадение падна от статично положение. Има и такива мачове. Не отписваме реванша“,  коментира Петър Пенчев.

Съставът на Лудогорец U18: Наумов, Карачоров, Великов, Стойнов, Младенов, Тенев, Юруков, Ковачев, Димитров, Мехмед, Юнуз (Иванов, Илиев, Милков, Любенов)