Академия 27 Септември 2015

Лудогорец U17 громи 5:0 Левски Раковски

Лудогорец U17 разгроми с 5:0 Левски Раковски в двубой от VI кръг на първенството на елитната юношеска група. Така момчетата на Юри Васев и Ангел...

Лудогорец U17 разгроми с 5:0 Левски Раковски в двубой от VI кръг на първенството на елитната юношеска група. Така момчетата на Юри Васев и Ангел Караиванов събраха 10 точки от 5 двубоя. Тимът е и с мач по-малко.

През първото полувреме Лудогорец отбеляза два гола. Разписаха се Иванов и Реват. След почивката талантите стигнаха до нови три попадения. По веднъж отново вкараха Иванов и Реват. Петия гол бе дело на Венциславов.

Лудогорец U17 пропиля куп положения пред вратата на „сините“. През второто полувреме веднъж топката срещна напречната греда.

В следващия кръг тимът на Васев и Караиванов гостува на Левски (София).

Съставът на Лудогорец U17: Дамянов, Караниколов, Бориславов, Ковачев (Атанасов), Николов, Юруков, Дост, Иванов, Реват (Венциславов), Петров (Кадир), Милков (Полат)