Репортаж 15 Май 2015

Лудогорец шампион за четвърти път!

Лудогорец стана шампион за четвърти пореден път, след като разгроми Локо (Сф) с ....и два кръга преди края на първенството е недостижим на върха....

Лудогорец стана шампион за четвърти пореден път, след като разгроми Локо (Сф) с 4:1 и два кръга преди края на първенството е недостижим на върха. Два гола за успеха на "орлите" отбеляза Жуниор Кишада, а по веднъж се разписаха Марселиньо и Върджил Висиджан. Лудогорец имаше тотално превъзходство през целия мач и зарадва с добра игра феновете си, които бяха напълнили стадиона.

В 32-ата минута Марселиньо откри резултата. Той направи двойно подаване с Върджил Мисиджан и след това бразилецът нямаше как да пропусне - 1:0. Второто попадение падна в края на първата част. Жуниор Кишада се разписа със страхотен шут от 20 метра.

Веднага след началото на второто полувреме Кишада направи резултата класически и двубоят бе решен. В 56-ата минута Мисиджан покачи на 4:0, завършвайки скоростна контраатака, преминала и през Дани Абало. В 67-ата минута Даниел Генов изпълни много добре пряк свободен удар и реализира почетното попадение за "железничарите".

Лудогорец - Локомотив (Сф) 4:1

Лудогорец - Локомотив (София) 4:1