Репортаж 10 Декември 2014

Лудогорец падна тежко на "Сантияго Бернабеу"

Лудогорец загуби тежко от Реал (Мадрид) на „Сантияго Бернабеу“. В последния мач от група „Б“ на Шампионската лига орлите паднаха с 0:4 и напускат...

Лудогорец загуби тежко от Реал (Мадрид) на „Сантияго Бернабеу“. В последния мач от група „Б“ на Шампионската лига орлите паднаха с 0:4 и напускат всички евротурнири.  Момчетата на Георги Дерменджиев играха 70 минути с човек по-малко. Марселиньо бе изгонен с директен червен картон. В 20-ата минута бразилецът спря топката с ръка пред голлинията на вратата на Лудогорец и реферът отсъди дузпа. Роналдо бе точен от бялата точка за 1:0.

В 38-ата минута след корнер Гарет Бейл скочи най-високо и с глава вкара втория гол във вратата на Лудогорец. С човек по-малко Лудогорец имаше доста трудни моменти, но въпреки това проведе няколко много добри атаки, като Дани Абало, Ешпиньо и Съни Дяков можеха да отбележат.

Алваро Арбелоав направи 3:0 в 80-ата минута. Той вкара отблизо и въпреки отчаяната и добра намеса на Владо Стоянов, който успя да извади топката, но страничният рефер прецени, че тя е преминала голлинията с целия си обем.

Крайното 4:0 за Реал направи Алваро Медран. След рикошет в 88-ата минута топката срещна крака на Анисе и прехвърли Владо Стоянов.

Реал Мадрид - Лудогорец 4:0