Академия 31 Януари 2018

Лудогорец (U17) победи Кубрат с 3:0

Лудогорец U17 победи в контрола мъжкия тим на Кубрат с класическия резултат 3:0. Мачът се игра на един от терените в комплекса „Гнездо на орли“. През...

През първото полувреме момчетата на Петър Пенчев реализираха един гол. Негов автор стана Георги Бабалиев в 27-ата минута.

През втората част своите имена сред голмайсторите записаха влезлите като смени Преслав Петков и Пламен Стоянов, съответно в 61-ата и 80-ата минута.

Срещу Кубрат Лудогорец (17) игра в състав: Владимир Русанов, Никола Ганчев, Мартин Русков, Алекс Луканов, Димитър Жеков, Велислав Минков, Петър Караангелов, Петър Георгиев, Владислав Найденов, Георги Бабалиев, Кирил Янакиев (Петър Александров, Йордан Статев, Хасан Хасанов, Александър Ганчев, Веселин Николаев, Джефер Джефер, Николай Георгиев, Преслав Петков, Пламен Стоянов, Антониян Харалампиев).