Академия 27 Януари 2018

Лудогорец (U17) разгроми Мълния (Климент) с 6:0

Лудогорец U17 победи с категоричното 6:0 мъжкия състав Мълния (Климент) в контрола, която се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на...

Лудогорец U17 победи с категоричното 6:0 мъжкия състав Мълния  (Климент) в контрола, която се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". Отличи се Владислав Найденов, който реализира хеттрик и асистира за едно от попаденията.

Първият гол падна в 31-ата минута и негов автор бе Найденов. В 33-ата той намери в наказателното поле Петър Георгиев за втория гол в срещата.

През втората част Найденов направи резултатът класически в 47-ата минута. Пет минути по-късно той вкара третия си гол за 4:0. За крайното 6:0 се разписаха Велислав Минков и Георги Бабалиев, съответно в 55-ата и 72-ата минута.

Срещу Мълния (Климент ) Лудогорец (17) игра в състав: Владимир Русанов, Антониян Харалампиев, Мартин Русков, Алекс Луканов, Димитър Жеков, Велислав Минков, Петър Караангелов, Петър Георгиев, Владислав Найденов, Георги Бабалиев, Кирил Янакиев (Джефер Джефер, Хасан Хасанов, Веселин Николаев, Преслав Петков,  Йордан Статев, Николай Георгиев, Диян Колев).