Репортаж 16 Септември 2017

Лудогорец 2 надигра Царско село, но загуби с 3:2

Вторият отбор на Лудогорец направи силен мач като гост на лидера в класирането Царско село, но загуби с 3:2. В двубоя от 8 кръг на Втора...

Вторият отбор на Лудогорец направи силен мач като гост на лидера в класирането Царско село, но загуби с 3:2. В двубоя от 8 кръг на Втора професионална лига „орлите” надиграха съперника, но малшанс и пропуски лишиха ги лишиха от успех, който би бил заслужен на фона на показаното.

Двата гола за "орлите" отбеляза Светослав Ковачев в 30-ата и 77-ата минута. Първото полувреме завърши при равенство 1:1. Домакините поведоха през второто, разградчани изравниха, за да се стигне до 87-ата минута, когато падна третото попадение за Царско село.

„Категорично нашият отбор бе по-добрият на терена. Организирахме перфектни контраатаки, които често матираха защитата на съперника. За съжаление момчетата пропуснаха цели 5 от така наречените 100 процентови ситуации за гол. Резултатът не е нито справедлив, нито реален, но във футболът печели този, който отбележи гол повече. Мога да добавя, че нелепо изпуснахме трите точки”, коментира помощник-треньорът Тодор Живондов.

Срещу Царско село Лудогорец 2 игра в състав: Васил Симеонов, Преслав Петров, Венци Керчев, Рафаел Форстър, Лъчезар Ковачев, Олег Димитров, Кристиян Китов, Ивайло Климентов, Томас Цвятков, Денислав Александров, Светослав Ковачев  (Доминик Янков, Тони Иванов, Ерол Дост).

Царско село - Лудогорец II 3:2